Fakta om arrangementet
fredag 14. juni 2019
søndag 16. juni 2019
torsdag 30. mai 2019
Stenbekk
Barn
Start sommerferien på best mulig måte med sommerleir på Stenbekk! Her skal vi kose oss fra morgen til kveld! Det blir spennende bibelundervisning, uteaktiviteter, leirkveld, nye venner og alt som hører til på leir! Vi gleder oss masse til å se deg på leir:)
Program kommer, men det kan være fint å vite at vi starter på fredagen med registrering fra 17.30 og avslutter på søndagen med ett avslutningsmøtet kl 14.30.
Pris:
850 kr. barn
700 kr. for medlemmer i leirklubben.*
* Medlemskapet i leirklubben koster 100 kr. i året, og faktura for leirklubbmedlemskapet vil bli sendt ut på en egen faktura.
Ønsker du å bli med i leirklubben og få rabatten velger du: Er/vil bli medlem i leirklubben, under «medlemsrabatt»
Prisen stiger med 100 kr. etter påmeldingsfrist
Spørsmål om påmelding?
Ta kontakt med arrangementskonsulent Vegar Isachsen: vegari@nmsu.no / 51516132
PS: Det er for tiden litt utfordringer med VIPPS som betalingsmetode på våre arrangement. Vennligst ikke bruk VIPPS ved betaling.
Mer informasjon om leiren kommer.