Ansatte

Hovedadministrasjonen

Stig Sunde

Daglig leder
95 21 78 16
stigs@nmsu.no

Administrasjonsteam

Elise Slettebø Melhus

Administrasjonsleder
elisem@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent
Administrasjonskonsulent IT
Lokallag Leirarbeid Uteam turer IKT og opplæring
40 82 05 61
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Ragnhild Helle Aarskog

Administrasjonskonsulent med fokus på medlemsoppfølging
ragnhild.helle.aarskog@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
51 51 61 32
vegari@nmsu.no

Fagteam

Bjørn Inge Hauge

Organisasjonssjef
48 12 74 81
bjorn.inge.hauge@nmsu.no

Fagkoordinator-team

Bettina Vidnes Silde

Fagkoordinator FollowMe
90 97 64 25
bettinavs@nmsu.no

Elin Knudsen

BARNE- OG UNGDOMSKONSULENT
FAGKOORDINATOR UCAMP
Ucamp Leirarbeid Ledertrening Trosopplæringsressurser
40 82 05 60
elin.knudsen@nmsu.no

Ragnhild Kristensen Bøhler

Fagkoordinator Ressurser
97 70 99 82
ragnhild.bohler@nmsu.no

Solveig Hugdal

BARNE OG UNGDOMSKONSULENT
FAGKOORDINATOR UTEAM
47160251
solveig.hugdal@nmsu.no

Kommunikasjon- og innsamlingsteam

Anette Thingbø Sundnes

Grafisk designer og medieprodusent
anettets@nmsu.no

Ingrid Skullerud

Kommunikasjon- og innsamlingsansvarlig
95 96 63 67
ingrid.skullerud@nmsu.no

Silje Løvdal

Innholdsprodusent
46 62 16 62
silje.lovdal@nmsu.no

Team Midt-Nord

Daiana Gilde

Teamleder Midt-Nord
(Region Trøndelag, Møre og Nord Norge) (I PERMISJON)
40 03 43 37
daiana.gilde@nmsu.no

Region Møre Leirsted: Kjeldsund

Brita Petrin Kvalsvik

Barne- og ungdomskonsulent
britapk@nmsu.no

Region Nord-Norge Leirsted: Tømmerneset

Region Trøndelag Leirsted: Mjuklia

Jakop Stavset

BARNE- OG UNGDOMSKONSULENT
94489250
jakop.stavset@nmsu.no

Solveig Hugdal

BARNE OG UNGDOMSKONSULENT
FAGKOORDINATOR UTEAM
47160251
solveig.hugdal@nmsu.no

Team Østlandet

Petter Berg

Temaleder Østlandet
(Region Øst og Innlandet)
Leirarbeid Menighetskontakt NMSU-aktivitet på østlandet
41 28 50 43
petter.berg@nmsu.no

Region Innlandet Leirsted: Camp Sjusjøen

Åse Mari Kessel

Seniorrådgiver
Konfirmantleir Menighetskontakt Lokallag
ase.mari.kessel@nmsu.no

Region Øst Leirsteder: Stenbekk Solsetra

Ida Pettersen Sandvik

Barne- og ungdomskonsulent
idaps@nmsu.no

Ingrid Lovise Ruud

Barne- og ungdomskonsulent med fokus på interkulturelt arbeid
ingridlr@nmsu.no

Marianne Eikelia

Barne- og ungdomskonsulent
Lokallag Leirarbeid Uteamturer Menighetskontakt Kirkemiddag Agentleirer
94 20 55 37
marianne.eikelia@nmsu.no

Team Sør-Vest

Elin Flystveit Riska

Teamleder Sør-Vest
(Region Bjørgvin, Stavanger og Sør)
95 92 55 88
elinf@nmsu.no

Region Bjørgvin Leirsted: Alværa Misjonssenter

Helle Leivestad Kartveit

Barne- og ungdomskonsulent
40 40 60 50
hellelk@nmsu.no

Region Sør Leirsteder: Fjordglimt Havglimt Åpta

Elin Oveland

Barne- og ungdomskonsulent
41 16 12 93
elin.oveland@nmsu.no

Region Stavanger Leirsteder: Himmel & Hav Furutangen Fjelltun

Elin Knudsen

BARNE- OG UNGDOMSKONSULENT
FAGKOORDINATOR UCAMP
Ucamp Leirarbeid Ledertrening Trosopplæringsressurser
40 82 05 60
elin.knudsen@nmsu.no

Laila Jonassen Haukelid

barne- og ungdomskonsulent
lailajh@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent
Administrasjonskonsulent IT
Lokallag Leirarbeid Uteam turer IKT og opplæring
40 82 05 61
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Sondre Søndervik

Barne- og ungdomskonsulent
sondres@nmsu.no
Expand Lukk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Lukk