Ansatte

Hovedadministrasjonen

Boyd Oyier

Administrasjonskonsulent
51516131
boydo@nmsu.no

Dorrit Vignes Isachsen

Organisasjonssjef
40406024
dorritvi@nmsu.no

Heidi Olsen

Kommunikasjonsansvarlig / SoMe-entrepenør
97125487
heidio@nmsu.no

Ragnhild Helle Aarskog

Administrasjonskonsulent (Permisjon)
51516149
ragnhilda@nmsu.no

Stig Sunde

Daglig leder
95217816 / 51516153
stigs@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
51516132
vegari@nmsu.no

Region Bjørgvin Hordaland, Sogn og Fjordane

Helle Leivestad Kartveit

Leder i Region Bjørgvin
40406050
hellelk@nmsu.no

Siv-Maren Austeng

Leder i region Bjørgvin / Barne- og ungdomsarbeider
92652307
sivmarens@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Hedmark og Oppland Hedmark og Oppland

May-Sylvi Skinnerlien

Leder i Region Hedmark og Oppland
93625728
mays@nmsu.no

Trine Franksdatter Kristiansen

Barne- og ungdomsarbeider
trinek@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Møre Møre og Romsdal

Bjørg Marie Myhre

Leder i Region Møre (Permisjon)
bjorgm@nmsu.no

Erika Lynn Solli

Barne- og ungdomsarbeider
40406065
erika.lynn.solli@nms.no

Gunnhild Bremer

Leder i region Møre / Ukid-koordinator
40406013
gunnhildb@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Øst Oslo, Akershus, Østfold, Buskerud og Vestfold

Ingri Svanevik

Barne- og ungdomsarbeider - Barn og familier
ingri.svanevik@nms.no

Julie Nordanger

Barne- og ungdomsarbeider - Barn og familier
40406039
julien@nmsu.no

Petter Madsen

Barne- og ungdomsprest
94298809 / 22578555
petterm@nmsu.no

Ragnhild Danbolt Øygard

Leder i Region Øst
91728596 / 51516134
ragnhildo@nmsu.no

Silje Merete Ljosland

Barne- og ungdomsarbeider / Ledertreningskonsulent
99388256
siljel@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Sør Vest-Agder, Øst-Agder og Telemark

Elin Flystveit

Leder Region Sør
95925588
elinf@nmsu.no

Henriette Saga

Barne- og ungdomsarbeider i Region Sør
40806980
henriette.saga@nmsu.no

Julie Omdal Egeland

Barne- og ungdomsarbeider (Permisjon)
40806980
julieoe@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Stavanger Rogaland, Hordaland (delvis) og Vest-Agder (delvis)

Caroline Andrea Alsvik

Barne- og ungdomsarbeider (Permisjon)
40406038 / 51516293
carolinean@nmsu.no

Elin Knudsen

Leder i Region Stavanger
40820560
elin.knudsen@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomsarbeider
40820561
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Trøndelag Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag

Emil Buxrud

Leder i region Trøndelag
40406047
emilb@nmsu.no

Margrete Hodne

Barne- og ungdomsarbeider
45283995
margreteh@nmsu.no

Therese Lilleberg Johnsen

Leder i region Trøndelag
90699734
theresej@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Expand Lukk Søk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro