Ansatte

Hovedadministrasjonen

Bjørn Inge Hauge

Organisasjonssjef
48127481
bjorn.inge.hauge@nmsu.no

Elise Slettebø Melhus

Administrasjonsleder
elisem@nmsu.no

Hans Olav Undrum Rein

Kommunikasjons- og grafisk ansvarlig
48492707
hansr@nmsu.no

Live Oda Gilje

Fagkoordinator Uteam
46889635
liveog@nmsu.no

May-Sylvi Skinnerlien

Kommunikasjonsansvarlig (permisjon)
93625728
mays@nmsu.no

Ragnhild Helle Aarskog

Administrasjonskonsulent med fokus på medlemsoppfølging
ragnhild.helle.aarskog@nmsu.no

Silje Løvdal

Kommunikasjons- og markedsansvarlig
466 21 662
silje.lovdal@nmsu.no

Stig Sunde

Daglig leder
95217816
stigs@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
51516132
vegari@nmsu.no

Region Bjørgvin Hordaland, Sogn og Fjordane

Elin Flystveit

Teamleder Sør-Vest (Region Sør, Stavanger og Bjørgvin)
95925588
elinf@nmsu.no

Helle Leivestad Kartveit

Barne- og ungdomskonsulent
40406050
hellelk@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Hedmark og Oppland Hedmark og Oppland

Petter Berg

Barne- og Ungdomskonsulent
41285043
petter.berg@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Møre Møre og Romsdal

Erika Lynn Solli

Barne- og ungdomskonsulent
40406065
erika.lynn.solli@nmsu.no

Gunnhild Bremer

Barne- og ungdomskonsulent / Ukid-koordinator
40406013
gunnhildb@nmsu.no

Therese Lilleberg Johnsen

Teamleder Midt-Nord (Region Trøndelag, Møre og Nord Norge)
90699734
theresej@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Nord-Norge Nordland, Troms og Finnmark

Therese Lilleberg Johnsen

Teamleder Midt-Nord (Region Trøndelag, Møre og Nord Norge)
90699734
theresej@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Øst Oslo, Akershus, Østfold, Buskerud og Vestfold

Emil Buxrud

TEAMLEDER ØST
47833346
emilb@nmsu.no

Julie Nordanger

Barne- og ungdomskonsulent - Barn og familier
91197285
julien@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Sør Vest-Agder, Øst-Agder og Telemark

Elin Flystveit

Teamleder Sør-Vest (Region Sør, Stavanger og Bjørgvin)
95925588
elinf@nmsu.no

Elin Oveland

Barne- og ungdomskonsulent
41161293
elin.oveland@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Stavanger Rogaland, Hordaland (delvis) og Vest-Agder (delvis)

Caroline Andrea Alsvik

Barne- og ungdomskonsulent
40406038
carolinean@nmsu.no

Elin Flystveit

Teamleder Sør-Vest (Region Sør, Stavanger og Bjørgvin)
95925588
elinf@nmsu.no

Elin Knudsen

Barne- og ungdomskonsulent / Fagkoordinator Ucamp
40820560
elin.knudsen@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent / Administrasjonskonsulent it
40820561
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Trøndelag Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag

Jakop Stavset

BARNE- OG UNGDOMSKONSULENT
jakop.stavset@nmsu.no

Therese Lilleberg Johnsen

Teamleder Midt-Nord (Region Trøndelag, Møre og Nord Norge)
90699734
theresej@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Expand Lukk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro