Ansatte

Hovedadministrasjonen

Stig Sunde

Daglig leder
95217816
stigs@nmsu.no

Administrasjonsteam

Elise Slettebø Melhus

Administrasjonsleder
elisem@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent
Administrasjonskonsulent IT
Lokallag Leirarbeid Uteam turer IKT og opplæring
40820561
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Ragnhild Helle Aarskog

Administrasjonskonsulent med fokus på medlemsoppfølging
ragnhild.helle.aarskog@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
51516132
vegari@nmsu.no

Fagteam

Bjørn Inge Hauge

Organisasjonssjef
48127481
bjorn.inge.hauge@nmsu.no

Fagkoordinator-team

Bettina Vidnes Silde

Fagkoordinator FollowMe
+4790976425
bettinavs@nmsu.no

Cathrine Vidnes

Prosjektleder FollowMe
+4746913124
cathrine.vidnes@nmsu.no

Elin Knudsen

Barne- og ungdomskonsulent / Fagkoordinator Ucamp
Ucamp Leirarbeid Ledertrening Trosopplæringsressurser
40820560
elin.knudsen@nmsu.no

Ingrid Skullerud

Prosjektleder DELE-VLOGGEN Og FAGKOORDINATOR INNSAMLING
+47 95966367
ingrid.skullerud@nmsu.no

Ragnhild Kristensen Bøhler

Fagkoordinator Ressurser
97709982
ragnhild.bohler@nmsu.no

Solveig Hugdal

BARNE OG UNGDOMSKONSULENT OG FAGKOORDINATOR UTEAM
solveig.hugdal@nmsu.no

Kommunikasjon- og markedsteam

Hans Olav Undrum Rein

Kommunikasjons- og grafisk ansvarlig
48492707
hansr@nmsu.no

Ingrid Skullerud

Prosjektleder DELE-VLOGGEN Og FAGKOORDINATOR INNSAMLING
+47 95966367
ingrid.skullerud@nmsu.no

Silje Løvdal

Kommunikasjons- og markedsansvarlig
466 21 662
silje.lovdal@nmsu.no

Team Midt-Nord

Daiana Gilde

Teamleder Midt-Nord (Region Trøndelag, Møre og Nord Norge)
+4740034337
daiana.gilde@nmsu.no

Region Møre Leirsted: Kjeldsund

Erika Lynn Solli

Barne- og ungdomskonsulent
47944465
erika.lynn.solli@nmsu.no

Region Nord-Norge Leirsted: Tømmerneset

Region Trøndelag Leirsted: Mjuklia

Jakop Stavset

BARNE- OG UNGDOMSKONSULENT
jakop.stavset@nmsu.no

Solveig Hugdal

BARNE OG UNGDOMSKONSULENT OG FAGKOORDINATOR UTEAM
solveig.hugdal@nmsu.no

Team Østlandet

Petter Berg

Temaleder Østlandet (Region Øst og Hedmark & Oppland)
41285043
petter.berg@nmsu.no

Region Innlandet Leirsted: Mesnali

Åse Mari Kessel

Seniorrådgiver
ase.mari.kessel@nmsu.no

Region Øst Leirsteder: Stenbekk Solsetra

Julie Nordanger

Barne- og ungdomskonsulent - Barn og familier
91197285
julien@nmsu.no

Marianne Eikelia

Barne- og ungdomskonsulent
94205537
marianne.eikelia@nmsu.no

Team Sør-Vest

Elin Flystveit Riska

Teamleder Sør-Vest (Region Sør, Stavanger og Bjørgvin)
95925588
elinf@nmsu.no

Region Bjørgvin Leirsted: Alværa Misjonssenter

Elisabeth Sowerby Dale

Barne- og ungdomskonsulent
40406038
elisabethsd@nmsu.no

Helle Leivestad Kartveit

Barne- og ungdomskonsulent
40406050
hellelk@nmsu.no

Region Sør Leirsteder: Fjordglimt Havglimt Åpta

Elin Oveland

Barne- og ungdomskonsulent
41161293
elin.oveland@nmsu.no

Region Stavanger Leirsteder: Himmel & Hav Furutangen Fjelltun

Elin Knudsen

Barne- og ungdomskonsulent / Fagkoordinator Ucamp
Ucamp Leirarbeid Ledertrening Trosopplæringsressurser
40820560
elin.knudsen@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent
Administrasjonskonsulent IT
Lokallag Leirarbeid Uteam turer IKT og opplæring
40820561
laudecir.daniel.kern@nmsu.no
Expand Lukk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro Lukk