Ansatte

Hovedadministrasjonen

Dorrit Vignes Isachsen

Organisasjonssjef
40406024
dorritvi@nmsu.no

Elise Slettebø Melhus

Administrasjonskonsulent
elisem@nmsu.no

May-Sylvi Skinnerlien

Kommunikasjonsansvarlig
93625728
mays@nmsu.no

Stig Sunde

Daglig leder
95217816
stigs@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
51516132
vegari@nmsu.no

Region Bjørgvin Hordaland, Sogn og Fjordane

Helle Leivestad Kartveit

Barne- og ungdomskonsulent
40406050
hellelk@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Hedmark og Oppland Hedmark og Oppland

Trine Franksdatter Kristiansen

Barne- og ungdomskonsulent
trinek@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Møre Møre og Romsdal

Erika Lynn Solli

Barne- og ungdomskonsulent
40406065
erika.lynn.solli@nmsu.no

Gunnhild Bremer

Barne- og ungdomskonsulent / Ukid-koordinator
40406013
gunnhildb@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Øst Oslo, Akershus, Østfold, Buskerud og Vestfold

Ingeborg Tjelle

Prosjektleder for trosopplæringsleirer
ingeborg.tjelle@nmsu.no

Ingri Svanevik

Barne- og ungdomskonsulent - Barn og familier
ingri.svanevik@nms.no

Julie Nordanger

Barne- og ungdomskonsulent - Barn og familier
40406039
julien@nmsu.no

Petter Madsen

Barne- og ungdomsprest
97305055
petterm@nmsu.no

Ragnhild Danbolt Øygard

Teamleder Øst (Region Øst, HedOpp og Telemark)
91728596
ragnhildo@nmsu.no

Silje Merete Ljosland

Barne- og ungdomskonsulent / Ledertreningskonsulent
99388256
siljel@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Sør Vest-Agder, Øst-Agder og Telemark

Julie Omdal Egeland

Barne- og ungdomskonsulent
40806980
julieoe@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Stavanger Rogaland, Hordaland (delvis) og Vest-Agder (delvis)

Caroline Andrea Alsvik

Barne- og ungdomskonsulent
40406038
carolinean@nmsu.no

Elin Flystveit

Teamleder Sør-Vest (Region Sør, Stavanger og Bjørgvin)
95925588
elinf@nmsu.no

Elin Knudsen

Barne- og ungdomskonsulent / Fagkoordinator Ucamp
40820560
elin.knudsen@nmsu.no

Laudecir Daniel Kern

Barne- og ungdomskonsulent / Administrasjonskonsulent it
40820561
laudecir.daniel.kern@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Trøndelag Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag

Margrete Hodne

Barne- og ungdomskonsulent
45283995
margreteh@nmsu.no

Therese Lilleberg Johnsen

Teamleder Midt-Nord (permisjon) (Region Trøndelag, Møre og Nord Norge)
90699734
theresej@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Expand Lukk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro