Ansatte

Foto: Anders Emil Kaldhol

Hovedadministrasjonen

Dorrit Vignes Isachsen

Organisasjonssjef
40406024
dorritvi@nmsu.no

Heidi Olsen

Grafisk designer og kommunikasjonsansvarlig
97125487
heidio@nmsu.no

Kjersti Årdal

Administrasjonskonsulent
51516149
kjerstiaa@nmsu.no

Ragnhild Helle Aarskog

Administrasjonskonsulent (Permisjon)
51516149
ragnhilda@nmsu.no

Stig Sunde

Daglig leder
95217816 / 51516153
stigs@nmsu.no

Tor Steinar Nilsen

Organisasjonsutvikler og vikarierende leder i NMS U Region Øst
41906869 / 51516157
torn@nmsu.no

Vegar Isachsen

Arrangementskonsulent
90569255 / 51516156
vegari@nmsu.no

Region Bjørgvin Hordaland, Sogn og Fjordane

Helle Leivestad Kartveit

Leder i Region Bjørgvin
40406050
hellelk@nmsu.no

Siri Mjølsnes

Barne- og ungdomsarbeider i Region Bjørgvin
47318456
sirim@nmsu.no

Siv-Maren Sandvik

Barne- og ungdomsarbeider i Region Bjørgvin
92652307
sivmarens@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Hedmark og Oppland Hedmark og Oppland

Marit Stave

Barne- og ungdomsarbeider i Region Hedmark og Oppland
marits@nmsu.no

May-Sylvi Skinnerlien

Leder i Region Hedmark og Oppland
93625728
mays@nmsu.no

Trine Franksdatter Kristiansen

Barne- og ungdomsarbeider i Region Hedmark og Oppland
trinek@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Møre Møre og Romsdal

Bjørg Marie Myhre

Leder i Region Møre
40406065
bjorgm@nmsu.no

Gunnhild Bremer

Barne- og ungdomsarbeider i Region Møre
40406013
gunnhildb@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Øst Oslo, Akershus, Østfold og Vestfold

Julie Nordanger

Barne- og ungdomsarbeider - Barn og familier
40406039
julien@nmsu.no

Live O. Gilje

Barne- og ungdomsarbeider - Studenter og unge voksne
liveg@nmsu.no

Petter Madsen

Barne- og ungdomsprest i Region Øst
94298809 / 22578555
petterm@nmsu.no

Ragnhild Danbolt Øygard

Leder i Region Øst (Permisjon)
91728596 / 22578556
ragnhildo@nmsu.no

Silje Merete Ljosland

Barne- og ungdomsarbeider i Region Øst / Ledertreningskonsulent
99388256
siljel@nmsu.no

Therese Lilleberg Johnsen

Barne- og ungdomsarbeider i Region Øst
90699734
thereseh@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Sør Vest-Agder, Øst-Agder og Telemark

Elin Flystveit

Leder Region Sør
95925588
elinf@nmsu.no

Julie Omdal Egeland

Barne- og ungdomsarbeider i Region Sør
40806980
julieoe@nmsu.no

Karin Fjose Olsen

Barne- og ungdomsarbeider i Region Sør
92285052
karinfo@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Stavanger Rogaland, Hordaland (delvis) og Vest-Agder (delvis)

Caroline Andrea Alsvik

Barne- og ungdomsarbeider i Region Stavanger
40406038 / 51516293
carolinean@nmsu.no

Linn Elise Gulliksen

Vikarierende leder i Region Stavanger
98853768
linng@nmsu.no

Ole Severin Haarr

Leder i Region Stavanger (Permisjon)
51516292
oleh@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Region Trøndelag Sør-Trøndelag og Nord-Trøndelag

Johanne Oltedal Veium

Barne- og ungdomsarbeider i Region Trøndelag
90531094
johannev@nmsu.no

Leah Elisabeth Thorstensen

Leder i Region Trøndelag
40406047
leahth@nmsu.no

Margrete Hodne

Barne- og ungdomsarbeider i Region Trøndelag
45283995
margreteh@nmsu.no

Leirsteder i regionen

Expand Lukk Søk Meny Mer Facebook Twitter Instagram Youtube Vimeo Email Tro